TOPLANTILAR

Rocks'ta düzenlenen toplantı, etkinlik ve kongrelerde, hayal gücü, incelik ve detaylı planlamanın uyumlu dengesi dikkat çeker. Tüm dileklerinizi, ilham verici, ayrıcalıklı bir hünerle karşılamakbizim için zevktir. Birlikte ister gayrı resmi bir buluşma, ister görkemli bir kutlama ortamı yaratıyor olalım, profesyonel ekibimiz unutulmayacak bir etkinliğe ev sahipliği yapmanız için, tema seçiminden özel davetiyelere ve çiçek düzenlemelerine kadar, gerekli her türlü desteği verecektir.

Balo Salonu

Rocks Balo Salonu, göz alıcı mimarisiyle gala, düğün ve büyük konferanslar için ideal bir buluşma yeridir. Muazzam genişlikteki bu mekanda, büyük yemekli toplantılar, gösteriler, eğitim seansları, iş sunumları ve resepsiyonların yanısıra, 600 kişilik tiyatro-tarzı buluşmalar ve 450 kişilik ziyafetler düzenlenebilmektedir.

Ekipman Seçenekleri:

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, 2 adet projeksiyon, 2 adet projeksiyon perdesi, ekran ve yazıcılar. Faks makinesi, fotokopi makinası. Mikrofonlar, yaka mikrofonları. Tüm kiralamalar 48 saat önceden reservasyon gerektirir ve günlük ya da haftalık tarifelere tabi tutulur.

Kurye Hizmetleri:

FedEx, UPS, DHL, ARAS ve YURTİÇİ kargo hizmetlerini kullanabilirsiniz. Fiyatlandırma, kargo şirketlerinin kendi tarifeleri üzerinden yapılır.

Profesyonel Hizmetler:

Siyah-beyaz ve renkli fotokopi. Küçültme, büyütme, sıralama ve zımbalama yapılır. Siyah-beyaz ve renkli saydam baskılar. Dizüstü bilgisayarlar; modem, MS Ofis ve Internet erişimi imkanlarıyla. PC ve Macintosh uyumlu yazıcılar. Hoparlörler. Fiyatlar için lütfen arayınız.

Paketlerimize;

• Konaklama + Uçak + Transfer ( Gidiş-Dönüş ) fiyatları dahildir.
• Afişe edilen fiyatlar, tüm havayollarının promosyon sınıfları için geçerlidir.
• Fiyatlar iki kişilik odada tek kişilik fiyatlardır.
• Kontenjanlarla Sınırlıdır.
• Tüm fiyatlar hafta sonu-hafta içi ve uçuşlardaki müsaitliğe göre değişkenlik gösterebilir.